Susisiekite telefonu darbo dienomis nuo 08:00 - 18:00 : +370 632 55550

PADABJANGA. Aliejinis pėdų masažas

Paskelbta : 2017-03-05 11:18:38
Straipsnių kategorija : Sveikata pagal ajurvedą

Aliejinis pėdų masažas (padabjanga) – procedūra, žinoma, labai maloni, tačiau be to dar ir labai naudinga! Pėdos yra vienos iš svarbiausių refleksinių organizmo zonų. Šios procedūros metu masažuojami specialūs taškai – marmos, kurie pagal Ajurvedą yra atsakingi už atitinkamas organizmo funkcijas. Dėka to, pagerėja periferinis kraujospūdis, padidėja raumenų tonusas.


Šis metodas atsirado prieš 5000 metų ir neprarado savo svarbos iki šių dienų. Ajurvedinėje filosofijoje kojų „dvasia“ laikoma veidrodiniu viso kūno sistemų ir funkcijų atspindžiu. Pėdos yra tarsi savotiškas viso organizmo mikroskopas.


Pėdų masažas efektyvus gydant nemigą, chroniško nuovargio sindromus ir traukulius, vaidina neabejotiną svarbą įvairių ligų profilaktikai. Ši procedūra ramina, nuima nervinę įtampą ir kojų nuovargį. Išvalo ir maitina odą, normalizuoja pėdų prakaito liaukų darbą. O taip pat gerina regėjimą ir miegą bei mažina galvos skausmus.

Indijoje padabjanga, ypač nakčiai, — reguliari procedūra. „Liga neišdrįs priartėti prie žmogaus, kuris nakčiai masažuoja pėdas, kaip gyvatė neprisiartins prie erelio“, — sakydavo senoliai.


Efektas:
- pagerėja periferinis kraujospūdis,
- padidėja raumenų tonusas ir organizmas pilnai atsipalaiduoja,
- stimuliuojamas imunitetas,
- suteikiamas stipriai išreikštas gydomasis efektas,
- normalizuojasi arterinis kraujospūdis,
- sumažėja kojų prakaitavimas.

Susiję straipsniai

Dalintis šiuo straipsniu