Susisiekite telefonu darbo dienomis nuo 08:00 - 18:00 : +370 632 55550

Maisto papildas "Brahmi", Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Maisto papildas "Brahmi", Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Už šią prekę galite atsiskaityti prekes pristačius ar atsiimant patiems
 • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.
 • 100 % natūralios kilmės produktas
 • Sukurtas Ajurvedos ekspertų
 • Veiksmingas standartizuoto augalų ekstrakto tonikas atminčiai gerinti
 • 100% vegetarinė ir veganiška formulė

  

Daugiau ...

17,90 €

8909543539607

Galimybė įsigyti : Prekė yra sandėlyje

12 prekės sandėlyje

Paysera apmokėjimo būdas leis nedelsiant apmokėti per Jūsų pasirinktą banką
Paysera apmokėjimo būdas leis nedelsiant apmokėti per Jūsų pasirinktą banką

Padeda palaikyti gerą koncentraciją, ištvermę, ypač esant dideliam protiniam apkrovimui. Padeda palaikyti gerą nervų sistemos funkciją.

Kiekvienoje kapsulėje yra 500 mg gryno standartizuoto mėlynžiedės taškuonės (Bacopa monnieri) augalo ekstrakto.

Grynasis kiekis: 30 g (1 kapsulė po 500 mg)

Sudedamosios dalys: Bacopa monnieri (mėlynžiedės taškuonės) lapų ir stiebų standartizuotas ekstraktas (100%), kapsulės apvalkalas – augalinė celiuliozė.

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules 1-2 kartus per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti 2-3 mėnesius.

Įspėjimai: nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

Taškuonės augalo aprašymas

Taškuonė yra vienmetis šliaužiantis vandeninis augalas, kuris savaime auga pelkėse ir vandenyje. Taškuonės gimtinė – Indija. Tačiau jis auga ir Australijos, Azijos, Šiaurės bei Pietų Amerikos bei Europos vandens telkiniuose.  Vakarų pasaulis gerai pažįsta taškuonę kaip akvariume augaintį augalą. Taškuonė yra gerai Ajurvedai pažįstamas augalas. Žmonija ją naudoja bene 3000 metų. Medicininiais tikslais gali būti naudojamos visos augalo dalys, tačiau vaistinėse yra parduodamos taškuonės ištraukos iš augalo stiebų lapų. Taškuonė taip pat naudojama kaip nervų sistemos ir širdies tonikas bei šlapimą varantis augalas.Brahmi taip pat tradiciškai yra vartojama astmos, reumato, sujaudinimo reiškinių ir epilepsijos gydymui.Vakarų mediciną taškuonę prisikiria nootropams ir ją taip pat naudoja smegenų lastelių atjauninimui ir jų veiklos suaktyvinimuibei atminties gerinimui- ypač senyvame amžiuje.

Naudojamos augalo dalys: gydymo tikslams vartojamos augalo lapų ir stiebų ištraukos.

Veikliosios medžiagos: Taškuonės lapuose yra sterolių, saponinų ir bakozidų. Tai ir yra veikliosios augalo medžiagos. Tyrimais yra įrodyta, jog standartizuoti bakozidų preparatai gerina protines funkcijas ir padeda lengviau mokytis. Taip pat pastebėta, jog brahmi preparatai veikia raminančiai ir mažina depresiją. Manoma, jog brahmi skatina smegenų acetilcholino arba GABA receptorių veiklą. Augalas taip pat turi daug antioksidantų, kurie galimai apsaugo smegenų ląsteles.

Naudojimas  medicinoje:

Bhrami yra naudojama atminties gerinimui ir stiprinimui, nerimui slopinti. Teigiama, jog taškuonės perparatai gerina trumpalaikę ir ilgalaikę atmintį, bei gebėjimą mokytis, skatina protinę veiklą.Didina darbingumą, aktyvumą, bendrą organizmo tonusą, taip pat padeda kovoti su stresu, atstatyti išsekusią nervų sistemą. Augalas padeda atjauninti  smegenų lasteles, veikia kaip antidepresantas, mažina nerimą. Jis taip pat stimuliuoja širdies bei kraujagyslių sistemą ir galvos smegenų krajotaką. Jam būdingas antispazminis bei antiuždegiminis poveikis. Jame yra antioksidantų, kurie saugo nuo laisvųjų radikalų. Manoma, jgo taškuonė gali mažinti cholesterolio kiekį kraujyje.

Specifinės taškuonės vartojimo situacijos:

Alzheimerio liga 

Bakopos preparatai padeda gerinti atmintį senyvo amžiaus žmonėms -  sveikiems ir senstantiems suaugusiesiems, įskaitant  net tuos, kurie kenčia dėl amžinio  atminties pablogėjimo.

Smegenų kraujotakos gerinimas 

Brahmi spiritinis ekstraktas stiprina acetilcholino poveikį ir  gerina smegenų kraujotaką.

Raumenis atpalaiduojantis poveikis 

Brahmi ekstraktai atpalaiduoja kraujagyslių raumenis, taip pat atpalaiduoja žarnyno bei kvėpavimo takus kontroliuojančias struktūras.

Nerimas, Epilepsija, Panikos reiškiniai 

Augalas tradiciškai vartojamas šių būklių gydymui, tačiau mokslinių duomenų pagrindžiančių tokį panaudojimą nėra.

Ką apie taškuonę sako Ajurveda?

Hindi kalboje brami yra vadinama Brahma-manduki, Mandukaparni. Ajurvedoje yra naudojama taškuonės žolė. Taškuonės energija yra karti-šalta- saldi VPK=

Ji veikia visus organizmo audinius, išskyrus dauginimosi audinius. Pagrindinis jos poveikis yra kraujui, kaulų čiulpams ir nervams.
Taškuonė veikia kraujotakos, virškinimo organų, nervų, kvėpavimo, išskiriamąją, dauginimosi ir sekrecinę organų sistemas.
Taškuonės poveikis yra organizmą stiprinantis, diuretinis, karščiavimą mažinantis, nervų sistemą raminantis, atjauninantis.
Taškuonė Ajurvedoje yra laikoma geriausiu smegenų ląsteles atjauninančiu augalu, ji veikia nervų sistemą ir skatiną mąstymą. Taip pat naudojama kaip antinksčius valantis augalas, astmos lengvininmui, kraujo valymui, žarnų susirgimų, AIDS, traukulių, kosulio, egzemos, elefantiazės, epilepsijos, pamišimų, hiopochondrijos, karščiavimų (įskaitant ir intermituojančių), gerklės užkimimo, plaukų slinkimo, širdies ligų simptomų mažinimui bei kaip širdį stiprinanti priemonė. Brahmi padeda reguliuoti padidėjusį arterinį kraujospūdį, balso užkimimus, skatina imuninės sistemos veiklą, padeda gydant nemigą, kepenis, skatina ilgaamžiškumą, skiriama esant padidėjusiems limfmazgiams, easnt atiminties sutrikimams, nervų ligoms, psoriazei, reumatui, senatvės reiškiniams, lėtiniams ir sunkiai gydomiems odos susirgimams, stabligei, bendram silpnumi.
Ajurvedoje yra naudojamos taškuonės ištraukos, užpilai, nuovirai, džiovintos žolės milteliai ir ghi aliejus.

Taškuonės išleidimo formos: yra išleidžiamos džiovintos žolės kapsulės ir standartizuotos ištraukos.

Pašalinis taškuonės  poveikis

Burnos džiūvimas  -Vartojant taškuonę rekomenduojamomis dozėmis pašalinių reiškinių pastebėta nebuvo, tačiau klinikinių tyrimų metu buvo pastebėtas burnos džiūvimas, pykinimas, viduriavimas ir raumenų nuovargis.

Taškuonės sąveika su kitais vaistais – Augalas nėra pakankamai gerai ištyrinėtas. Sąveikos su kitais vaistais kol kas nestebėta.

Kada  taškuonės preparatų vartoti negalima

Nėštumas, maitinimas krūtimi  – augalas nėra labai gerai ištyrinėtas, todėl taškuonės preparatų nereikėtų vartoti nėščioms ir maitinančioms motinoms, bei mažiems vaikams.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

 • Rekomenduojama Stresui mažinti
 • Kilmės šalis: Indija
 • Veganams tinkama: Taip
 • Kiekis: 60 kapsulių
Įvertinimas 
Kristina Z
2019-04-09

Brahmi

Puikus produktas. Padeda vaikučio raidai. Smegenų veiklai. Labai ačiū jums už kokybišką produkcija ir greita aptarnavimą. Ir gautas dovanėles buvo labai malonu gauti.

Įvertinimas 
Jonas J
2018-10-07

Ajurveda24.lt

Galbūt kažkam individualiai jos per stiprios, nes tai vistik ekstraktas, o ne tiesiog augalo milteliai. Tačiau ir patys naudojame ir iš kitų klientų negirdėjome kol kas nusiskundimų, kad pers stiprios būtų kažkaip.

 • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis atsiliepimas naudingas.
Įvertinimas 
Karolina
2018-09-27

per stiprios

Man pasirodė per stiprios, išgėrus iškart apsvaigsta galva, užtektų pusės tabletės, dalinti nepatogu.

Įvertinimas 
Inesa
2018-02-01

padeda esant autizmui

Pavartoję "Brahmi" 1,5 men. pastebėjome gerus pokyčius 5 m. anūko elgesyje ir suvokime. Po pertraukos norime vėl pratęsti vartojimą. Gaila, kad trūksta informacijos ir jos tenka ieškoti kituose užsienio informacijos šaltiniuose.

Parašykite savo atsiliepimą !

Parašykite savo atsiliepimą

Maisto papildas "Brahmi", Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Maisto papildas "Brahmi", Planet Ayurveda, 60 kapsulių

 • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.
 • 100 % natūralios kilmės produktas
 • Sukurtas Ajurvedos ekspertų
 • Veiksmingas standartizuoto augalų ekstrakto tonikas atminčiai gerinti
 • 100% vegetarinė ir veganiška formulė

  

Parašykite savo atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Straipsniai susiję su preke

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: